Gülnar Yayınları

Dizgi ve Kapak Tasarımı

Okuyucuya, görsel anlamda da eksiksiz bir okuma zevki sunmak için Gülnar Yayınevi uzman bir ekiple dizgi işlerini yapmaktadır.

Dizgi İşlemleri
Dizgi, kitabın iç sayfaların düzenidir. Okuyucuya, görsel anlamda da eksiksiz bir okuma zevki sunmak için Gülnar Yayınevi uzman bir ekiple dizgi işlerini yapmaktadır. Okuyucuyu yormayacak yazı karakteri ve yazı pundu ayarlamaktadır.
Kapak Tasarımı
Bir kitap, ön ve arka kapağı, içeriği ve dizgisi ile bir bütünlük sağlar. Gülnar yayınevi  en mükemmel hizmeti sunmak için uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Bi Görüşelim

Gölge / Hayalet yazar olmak istiyorsanız Gülnar yayınevimiz ile mutlaka görüşmenizi tavsiye ederiz. 0 532 375 60 88 nolu telefonu aramanız size yeni ufuklar açacaktır. Avrupa ve Amerika’da en seçkin meslek gruplarından bir olan gölge yazarlık yakın bir zamanda Türkiye’de de hak ettiği konuma gelecektir.

İletişim Formu

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Adınız

Eposta

Mesajınız

Dağıtım Ağı

Kitabınız Geniş Dağıtım Ağı ile Her Yerde

Gülnar Yayınevi,  editörlük hizmeti biten ve yazarından onay alınan eser, baskıya gönderilir. Bir hafta içinde baskısı yapılır. Yayınevimizin anlaşmalı olduğu dağıtım şirketlerine bir kısmı teslim edilerek Türkiye genelinde satışa çıkar. Eserin bir kısmı yayınevimizin stoklarında olur ve acil istekler karşısında hemen talepler karşılanır. Stoklarda boşalan kitaplar hemen yeniden baskısı yapılarak her zaman her yazarın eseri, hazır halde bulundurulur.

Devamını Oku

ISBN
ISBN sayesinde kitaplarınız kataloglanabilmekte, kütüphanelerde arşivlenebilmekte ve satış için gerekli barkot numarası elde edebilmektedir. Gülnar dağıtım ağına girecek tüm kitaplar için ISBN başvurusu yapılmaktadır

Devamını Oku

Bandrol
Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanlığı’nın korsanla mücadele kapsamında zorunlu kıldığı Süreli Olmayan Yayınları için Bandrol başvurusu Gülnar Yayınlarından çıkan tüm kitaplar ve kitap çıkaracak yazarlarımız için bandrol işlemleri yapılmaktadır.

Devamını Oku

Dizgi
Dizgi, kitabın iç sayfaların düzenidir. Okuyucuya, görsel anlamda da eksiksiz bir okuma zevki sunmak için Gülnar Yayınevi uzman bir ekiple dizgi işlerini yapmaktadır. Okuyucuyu yormayacak yazı karakteri ve yazı pundu ayarlamaktadır.

Devamını Oku

Kitaptan Para Kazanmak
Yazar ile yaptığımız anlaşmaya göre telif  ücretleri nakitte 8 ay çekle 4 ay sonrası ödeme yapılır. Fuar ve tanıtım için yazarlarımız bilgilendirilmektedir

Devamını Oku

Kitapların Tanıtımı
Gülnar yayınevi, çıkan her kitabı sosyal medyada reklamını ücretsiz Facebook, Twitter, İnstagram ve youtube kanallarından yapılmaktadır.

Devamını Oku

Fuarlara Katılım
Yayınevimiz kitap fuarlarına katılmaya büyük özen göstermektedir. Kitap fuarlarında bütün yazarlarımıza imza günü verilmektedir.

Devamını Oku

Bİ GÖRÜŞELİM

Kitap Çıkarmak İstiyorsunuz detaylı bilgiler için Bi görüşelim

Gülnar yayınevi olarak biz yazarlığa ilk adım atacak veya yayınevimizle çalışmak isteyen yazarlarımızla yüz yüze görüşerek sıcak bir diyalog kurmak istiyoruz. Ayrıntıları kahvelerimizi yudumlarken konuşmak istiyoruz. Bunun için diyoruz ki “Bi görüşelim”…

kitap-bastirmak-kitap-cikarmak
Kitap Mı Yazdınız?
Sahasında uzman bir ekiple yazarlarımıza en iyi hizmeti vermektedir.

Kitap Bastırmak İstiyorum

Gölge Yazarlık Nedir?
Türkiye’de pek bilinen bir meslek sayılmaz.  Yeni bir meslek grubudur.

Gölge & Hayalet Yazarlık

Hizmetlerimiz Nelerdir?
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

Hizmetlerimiz Hakkında

İletişim & Ulaşım
Gülnar yayınevi olarak sizlere 7/24 müşteri destek hizmetlerimiz ile hizmet veriyoruz

Hemen bizimle İletişime Geçin

Hemen Paylaş
0 532 375 60 88
WhatsApp chat