Gülnar Yayınları

KİTAP BASIMI VE ISBN

ISBN sayesinde kitaplarınız kataloglanabilmekte, kütüphanelerde arşivlenebilmekte ve satış için gerekli barkot numarası elde edebilmektedir.

ISBN Nedir
ISBN’nin İngilizce açılımı; International Standard Book Number. Türkçesi; Uluslararası Standart Kitap Numarası.  Her kitap için Türkiye’de Kültür Bakanlığı ISBN Dairesi’nce verilen 10 basamaklık koddur.
ISBN Başvurusu
ISBN sayesinde kitaplarınız kataloglanabilmekte, kütüphanelerde arşivlenebilmekte ve satış için gerekli barkot numarası elde edebilmektedir. Gülnar dağıtım ağına girecek tüm kitaplar için ISBN başvurusu yapılmaktadır;  ISBN kodundan çıkarılan barkot numarasını da barkotla birlikte kitabın arka kapağına koymaktadır.

Bi Görüşelim

Gölge / Hayalet yazar olmak istiyorsanız Gülnar yayınevimiz ile mutlaka görüşmenizi tavsiye ederiz. 0 532 375 60 88 nolu telefonu aramanız size yeni ufuklar açacaktır. Avrupa ve Amerika’da en seçkin meslek gruplarından bir olan gölge yazarlık yakın bir zamanda Türkiye’de de hak ettiği konuma gelecektir.

ISBN
ISBN sayesinde kitaplarınız kataloglanabilmekte, kütüphanelerde arşivlenebilmekte ve satış için gerekli barkot numarası elde edebilmektedir. Gülnar dağıtım ağına girecek tüm kitaplar için ISBN başvurusu yapılmaktadır

Devamını Oku

Bandrol
Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanlığı’nın korsanla mücadele kapsamında zorunlu kıldığı Süreli Olmayan Yayınları için Bandrol başvurusu Gülnar Yayınlarından çıkan tüm kitaplar ve kitap çıkaracak yazarlarımız için bandrol işlemleri yapılmaktadır.

Devamını Oku

Dizgi
Dizgi, kitabın iç sayfaların düzenidir. Okuyucuya, görsel anlamda da eksiksiz bir okuma zevki sunmak için Gülnar Yayınevi uzman bir ekiple dizgi işlerini yapmaktadır. Okuyucuyu yormayacak yazı karakteri ve yazı pundu ayarlamaktadır.

Devamını Oku

Kitaptan Para Kazanmak
Yazar ile yaptığımız anlaşmaya göre telif  ücretleri nakitte 8 ay çekle 4 ay sonrası ödeme yapılır. Fuar ve tanıtım için yazarlarımız bilgilendirilmektedir

Devamını Oku

Kitapların Tanıtımı
Gülnar yayınevi, çıkan her kitabı sosyal medyada reklamını ücretsiz Facebook, Twitter, İnstagram ve youtube kanallarından yapılmaktadır.

Devamını Oku

Fuarlara Katılım
Yayınevimiz kitap fuarlarına katılmaya büyük özen göstermektedir. Kitap fuarlarında bütün yazarlarımıza imza günü verilmektedir.

Devamını Oku

İletişim Formu

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Adınız

Eposta

Mesajınız

Hemen Paylaş
0 532 375 60 88
WhatsApp chat